Kızım gidiyor Fatma Hanım'a. Çok memnun kendisinden. Kaygı bozukluğu var kızımda, hem psikiyatriye hem de psikoloğa gidiyor. Haftada bir görüşüyorlardı,şimdi 15 günde bire çıkardılar görüşmeleri. Gayet iyi gidiyor görüşmeler. Çok güler yüzlü bir insan Fatma Hanım. Herkese tavsiye ederiz.
Oğlumun temizlik takıntısı vardı. Çok sık banyo yapıyordu, çok uzun süre banyoda kalıyordu. Yeni başladık gitmeye. Şimdilik memnunuz, gitmeye devam edeceğiz iyi bir sonuç alana kadar. Oğlumla kurduğu iletişim çok güzel, çok güler yüzlü bir insan Fatma Hanım. Herkese tavsiye ederim.
Fatma Hanım'ın ilgisi ve alakasından çok memnunum. Gitmeye devam edeceğim kendisine. Arayıp soruyor nasıl olduğumu. Aynı zamanda çocuğumu da götürüyorum kendisine, okula uyum sorunu vardı, bu sorunu atlatmaya çalışıyorum kendisi ile. Herkese tavsiye ederiz.
Fatma Hanım'dan çok memnun kaldık. Aile danışmanlığı aldık eşimle kendisinden. Fatma Hanım'la sorunlarımızı çözdük. Danışanları ile olan iletişimi de çok kuvvetli, herkese tavsiye ederiz.
Fatma Hanım'dan çok memnunum, yaklaşık 2 yıl önce tanıştım kendisi ile ve görüşmeye devam ediyorum. Tedavimde çok katkısı oldu. Depresyondaydım kendisine gittiğimde, onunla konuşmak çok iyi geldi bana. Şu anda herhangi bir sıkıntım yok. Herkese tavsiye ederim.
Fatma Hanım çok iyi bir psikolog, danışanlarını aydınlatıyor sorunları hakkında. Açık sözlü, her şeyin doğrusunu söyleyen bir insan. Oğlum için gidiyoruz ama ebeveynler olarak bize de çok faydalı oldu, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.